Termékfejlesztő mérnök

Győri székhelyű, Magyarországon piacvezető, nemzetközi világítástechnikai cégünk TERMÉKFEJLESZTŐ MÉRNÖK munkatársat keres. Olyan fiatal, agilis kollégát keresünk, aki képes a szélesebb fogyasztói közönség igényei szerint gondolkodni és azt kiszolgálni, mindemellett kreativitásával képes egyedi világítástechnikai termékeket megálmodni és megvalósítani.

Fő feladatok:

Piac- és termékismeret

  • konkurencia vizsgálata és elemzése
  • iparági trendek feltérképezése és folyamatos nyomon követése
  • országspecifikus trendek, fogyasztói igények felmérése elsősorban a közép-kelet-európai régióban
  • kapcsolattartás a leányvállalatokkal (BG, BLT, CZ, HR, HU, PL, SK, SRB, RO, UA), a helyi üzletkötőkkel
  • nemzetközi világítástechnikai kiállításokon való részvétel
  • gyártók látogatása (Távol-Kelet)

 Termékfejlesztés

  • a termékfejlesztési vezető / szortiment menedzser munkájának aktív támogatása
  • termékkoncepciók kidolgozásában való részvétel
  • formatervek, látvány-és gyártmánytervek készítése
  • műszaki tervkészítés támogatása
  • műszaki paraméterek meghatározása
  • gondoskodik a termékek szabványoknak való megfelelőségéről
  • szoros együttműködés a külföldi gyártóval, és a központi társosztályokkal (beszerzés, értékesítés, marketing, minőségbiztosítás)
  • szállítói kapcsolattartás, ajánlatok bekérése
  • szállítóktól kapott információk rendszerezése, árkalkuláció készítése
  • a napi munkát támogató adminisztratív feladatok ellátása

 Számunkra Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • igazi művészlélek vagy, ugyanakkor a műszaki gondolkodás nem áll távol tőled
  • érdekel a lakberendezés és szívesen utazol különböző iparági kiállításokra, hogy a legújabb trendeket magadba szívd
  • kiváló kézügyességgel és kreativitással megáldott, önálló gondolkodású, proaktív munkatárs vagy
  • mobilis vagy és motivál, ha külföldi szakmai utakon vehetsz részt
  • kreativitásoddal képes vagy az egyedi, letisztult szín- és formavilágot előnyben részesítő, a szélesebb közönség számára elérhető lámpák tervezését megvalósítani

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, mérnök diploma (ipari termék és formatervező mérnök)
  • számítógépes CAD, tervező programok ismerete (Solidworks előnyt jelent)
  • munkaszintű aktív angol nyelvtudás
  • jó problémamegoldó képesség, innovatív, kreatív gondolkodás
  • precíz, rendszerszemléletű munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • évi 10-20%-ban külföldi szakmai utak vállalása a régióban, valamint a Távol-Keletre

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat
  • változatos, kreatív és önálló munkakör
  • szakmai fejlődési, kihívásokkal teli karrierlehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában

Munkavégzés helye: Győr, Ipari park

A pályázóktól fényképpel ellátott önéletrajzot és referencia tervek másolatát várjuk!