Minőségbiztosítási mérnök

Fő feladatok
  • a Rábalux (lakossági világítástechnikai) termékek szabványmegfelelőségének biztosítása a Közép-Kelet-Európai forgalmazási piacokon
  • a Rábalux termékek műszaki minőségének biztosítása, melynek célja, hogy csak megfelelő minőségű termékek kerüljenek a vásárlókhoz
  • előforduló hibák, eltérések esetén QCR fájl vezetése, ezek kommunikálása a gyártók és a kínai minőségbiztosítási kollégák felé
  • reklamációkezelési, rework és selejtezési folyamatok menedzselése
  • műszaki támogatás a vevők, valamint a partnerek részére
  • quality technikusi csapat vezetése: munkaszervezés, 3 fős csapat irányítása, motiválása
  • kapcsolattartás a társosztályokkal (értékesítés, NPI, beszerzés, kínai minőségbiztosítási csapat)
  • külső szakértővel való együttműködés: külső szakértői vizsgálatok átvétele
  • riportálás – heti reklamációkövető file, valamint havi quality dashboardok frissítése
Kulcs kompetenciák:
  • világítástechnikai szabványok ismerete
  • beszállítófejlesztési technikák ismerete
  • gyökérok elemzési módszerek
  • műszaki érzék
Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség - villamosmérnöki, világítástechnikai szakmérnöki végzettség előny
  • hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • erős műszaki véna, analitikus, hibaelemző képesség
  • munkaszintű angol nyelvtudás, (meggyőző angol kommunikáció – elsősorban írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • rendszerszemlélet, SAP ismeret előny
  • utazási hajlandóság (Közép-Kelet-EU régió – évi 6-8 nap, Kína évi 1*10 nap)
  • elektronikai területen szerzett tapasztalat előny
Amit kínálunk:
  • változatos és önálló munkavégzés
  • csoportvezetői lehetőség
  • korrekt bérezés, béren kívüli juttatások
  • 1 műszakos munkarend
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában
  • motiváló, támogató közvetlen felettes
  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat
Munkavégzés helye:

Győr, Ipari park

A jelentkezéshez magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzot kérünk!