Logisztikai asszisztens

Győri székhelyű, nemzetközi világítástechnikai cégcsoportunk központi logisztikai csapatába határozott fellépésű, önálló és felelősségteljes munkára képes Logisztikai Asszisztens munkatársat keresünk!

Feladatok, amik Rád várnak:
  • beérkező konténerek átvételéhez szükséges dokumentáció elkészítése a raktár részére
  • beérkező új termékek cikktörzsadatainak beállítása SAP rendszerben
  • a raktári és a gyártási területen történő árumozgás naprakész könyvelése SAP rendszerben
  • selejtezés könyvelése
  • az elszállított raktári és gyártási hulladék nyilvántartásának vezetése, a környezetvédelmi bevallás elkészítéséhez szükséges adatok előkészítése
  • bizományos értékesítéshez kapcsolódó számlák elkészítése
  • szállítólevelek, számlák elkészítése (export és magyar partnerek részére)
  • túrakörök alapján számlák, szállítólevelek összekészítése
  • egyéb logisztikai adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások, hogy sikeres legyél a munkakör betöltésében:
  • minimum középfokú végzettség
  • 0-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • SAP ismeret előny
  • talpraesett, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Tökéletesen illeszkedsz csapatunkba, ha jellemző rád a:
  • partner- és ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó problémamegoldó készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • nagy teherbírás
  • csapatmunka
Amit kínálunk:
  • változatos és felelősségteljes munkavégzés
  • részvétel egy fiatalos, támogató, összeszokott csapat munkájában
  • stabil vállalati háttér
  • 7:00-től 15:30-ig történő munkavégzés
Munkavégzés helye:

Győr, Ipari Park

Ha úgy érzed, nálunk a helyed, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat!