Key account koordinátor

Jelentkezz Magyarország piacvezető lakossági világítástechnikai cégéhez!

Győri székhelyű, nemzetközi világítástechnikai cégcsoportunk magyarországi értékesítési csapatába keresünk Key Account Koordinátor

munkakörbe energikus, önálló, eredményorientált munkatársat.

Főbb feladatok:

Az értékesítés csapattal együttműködve, közvetlen jelentési kötelezettséggel az országos értékesítési igazgató felé:

  • Országos értékesítési igazgató munkájának teljeskörű támogatása a kiemelt ügyfeleknél előírt forgalmi terv teljesítésének érdekében
  • Kiemelt ügyfelekkel (jellemzően barkácsáruházláncokkal) történő kapcsolattartás, az áruházakban való jelenlét fokozása, személyes és telefonos kapcsolattartás az áruházláncokkal
  • Döntéselőkészítő szakmai anyagok és elemzések készítése:
    • Termékkínálat folyamatos karbantartása, nyomon követése, elemzése, javaslattétel
    • Árukészlet előrejelzése a promóciók és a szezonalitás figyelembevételével
    • Értékesítési statisztikák készítése
    • Piackutatás és piacmegfigyelés adatainak összegyűjtése
  • Akciós ajánlatok, tárgyalások, megállapodások megkötése
  • Az áruházláncok marketingeszközeinek meghatározására javaslattétel
  • Éves szerződések tárgyalásában, megkötésében történő részvétel
  • Társterületekkel történő együttműködés: beszerzés, logisztika, marketing, ügyfélszolgálat stb.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1-3 éves értékesítés(támogató) területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Haladó szintű MS Excel ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • „B” kategóriás jogosítvány
Kulcs kompetenciák:
  • Elemző készség, komplex gondolkodásmód
  • Részletekben való elmélyülés képessége, monotóniatűrés
  • Értékesítési szemlélet
  • Kiváló beszéd- és érvelési készség
  • Támogató attitűd, szakmai alázat
  • Csapatjátékos
  • Proaktív és rugalmas személyiség
Amit kínálunk:
  • stabil vállalat – ezen belül egy összetartó, jó hangulatú, profi szakmai csapat
  • szakmai fejlődési, kihívásokkal teli munkalehetőség
  • változatos és önálló munkavégzés
  • elismerő közeg
Munkavégzés helye:
  • 90% irodai munka a győri központban (heti 1 nap home office opcióval) + 10% Magyarország területén található áruházláncok