Junior kontroller

Győri székhelyű, nemzetközi világítástechnikai cégcsoportunk központi pénzügyi csapatába megbízható, összetett gondolkodású és szakmailag elkötelezett junior kontroller munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, a gazdasági vezető irányítása alatt:
  • a vezető munkájának teljeskörű támogatása
  • havi, negyedéves, éves jelentések, pénzügyi elemzések és beszámolók készítése
  • leányvállalati cashflow tervezése és elemzése, előrejelzések készítése
  • riportok határidőre való teljesítése
  • részvétel az előrejelzések és az éves tervezések teljes körű lebonyolításában
  • adatgyűjtésben, elemzésekben való részvétel, ad hoc elemzések készítése
  • döntés-előkészítési folyamat támogatása
  • aktív kapcsolattartás a leányvállalatokkal, a társosztályokkal, adatszolgáltatás a részükre
  • projektfeladatokban való részvétel
Elvárások:
  • szakirányú képzettség (pénzügyi számviteli ügyintéző, mérlegképes könyvelői képesítés vagy felsőfokú számviteli vagy kontrolling szakirányú végzettség)
  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, szakmai gyakorlat
  • proaktív hozzáállás, vezetői döntéstámogatás
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • kiváló problémafeltáró és problémamegoldó képesség
  • logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • elkötelezettség, csapatmunka
  • tanulási vágy és fejlődési igény
  • magas szintű MS Office ismeretek (különösen Excel)
  • középfokú aktív angol nyelvtudás (a mindennapi munkavégzéshez nélkülözhetetlen)
  • SAP rendszer ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • pénzügyileg stabil, 100%-ban magyar tulajdonú, nemzetközi vállalat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos és önálló munkavégzés
  • béren kívüli juttatások
  • fiatalos, összetartó és jó hangulatú csapat