Export értékesítési asszisztens

Győri székhelyű, dinamikusan fejlődő, Magyarországon piacvezető nemzetközi világítástechnikai cégünk EXPORT ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENST keres.

Főbb feladatok:
  • a nemzetközi értékesítési osztály adminisztrációs támogatása
  • az adminisztratív feladatok precíz, pontos, határidőre történő elvégzése
  • kimutatások készítése, rendelések nyomon követése
  • elemzések gyors, pontos elkészítése
  • kapcsolattartás a cégcsoport leányvállalataival, export partnereivel és a társterületekkel (beszerzés, pénzügy, logisztika stb.)
Elvárások:
  • gazdasági végzettség
  • 1-3 év értékesítési asszisztenciában szerzett tapasztalat előny, ugyanakkor pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban) elengedhetetlen a napi munkavégzéshez
  • középfokú német nyelvtudás
  • magas fokú jártasság MS Office rendszerekben
  • SAP felhasználói tapasztalat előny
Fő kompetenciák:
  • partner- és ügyfélközpontú gondolkodás
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • precíz, pontos személyiség
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • csapatmunka
Amit kínálunk:
  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat
  • rugalmas munkavégzés lehetősége (heti 1 nap home office)
  • versenyképes jövedelem
  • változatos és önálló munkavégzés
  • fiatalos, lendületes és támogató csapat