Területi képviselő (Északkelet-Magyarország)

Nálunk a helyed,

  • ha mindened az értékesítés és úgy érzed, mindenkivel könnyedén megtalálod a közös hangot és képes vagy a partnerek fejével gondolkodni,
  • ha keresed a kihívásokat és sose hátrálsz meg a feladatok elől,
  • ha nemcsak egy terméket/szolgáltatást, hanem igazi megoldást biztosítasz partnereidnek.

Csatlakozz Magyarország piacvezető világítástechnikai cégéhez!

Erősítsd magyar leányvállalatunkat! TERÜLETI KÉPVISELŐ munkatársként felelj Te a Északkelet-Magyarország régióért és bizonyítsd be, hogy nincs számodra lehetetlen!

Főbb feladatok:

Az értékesítési csapattal együttműködve, közvetlen riportálási kötelezettséggel az országos értékesítési vezető felé:

  • folyamatos kapcsolattartás a szaküzletekkel:
    • a partnerek látogatása előre megtervezett túraterv alapján
    • a meglévő partnerkör és a belistázott termékek bővítése
    • a Rábalux termékek szaküzletekben való jelenlétének fokozása
    • javaslattétel a szaküzletek marketingeszközeinek meghatározására
    • új Rábalux termékek aktív ajánlása
    • áruházláncokkal történő kapcsolattartás, az áruházakban való jelenlét fokozása, személyes és telefonos kapcsolattartás a partnerekkel
    • a termékkínálat folyamatos karbantartása, nyomon követése, javaslattétel
    • folyamatos piacmegfigyelés, piackutatás (az információk összegyűjtése és kiértékelése)
    • bolthelyi polcszervíz létrehozása, támogatása (display, POS)
    • értékesítési statisztikák készítése, adatok kiértékelése
    • társterületekkel történő aktív együttműködés: beszerzés, termékfejlesztés, nemzetközi értékesítés, ügyfélszolgálat stb.

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség (műszaki tudás előny)
  • legalább 1-3 éves értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete, aktív Excel tudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • folyamatos fejlődési és tanulási vágy

Előny:

  • világítástechnikai termékek ismerete
  • északkelet-magyarországi, budapesti vagy Budapest környéki lakhely
  • az angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt

 Kulcs kompetenciák:

  • feladat és eredmény orientált  személyiség
  • partner- és ügyfélközpontú gondolkodás
  • határozott fellépés, kiváló beszéd- és érvelési készség
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • kiváló szervező- problémamegoldó készség
  • stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem (fix + mozgó)
  • béren kívüli juttatások
  • céges autó, mobiltelefon, laptop
  • főállású, alkalmazotti jogviszony
  • változatos és önálló feladatkör
  • stabil, piacvezető nemzetközi cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Rugalmas