Regionális HR menedzser

Felvételt hirdetünk regionális HR menedzser munkakörbe!

Ha regionális tapasztalattal és gyakorlatias gondolkodással bíró HR szakemberként új kihívásokat keresel és szívesen csatlakoznál egy ígéretes, stabil hátterű céghez, jelentkezz győri székhelyű, nemzetközi világítástechnikai cégünk elsőszámú HR menedzseri pozíciójára!

Milyen feladatok várnak Rád?

Egy személyben, közvetlen riportálási kötelezettséggel a cégcsoport vezérigazgatója felé

  • a cégcsoport leányvállalatainak (BG, BLT, CZ, HR, HU, PL, RO, SK, SRB, UA) átfogó HR támogatása
  • a HR terület teljeskörű irányítása és koordinálása
  • a HR terület összehangolása a hosszútávú üzleti célokkal
  • a cégcsoport stratégiai céljaihoz, értékeihez illeszkedő HR stratégia és tervek kidolgozása, megvalósítása
  • a toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása, a profil elkészítésétől kezdve, a módszertan kiválasztásán keresztül, a pozíció betöltéséig, aktív részvétel az interjúztatásban
  • teljesítményértékelési, ösztönzési és jutalmazási rendszer felügyelete és fejlesztése
  • képzési igények beazonosítása és továbbítása a vezetőség felé, a képzések megszervezése és azok nyomon követése
  • szervezeti változások teljes körű támogatása
  • munkavállalói on-boarding program koordinálása, fejlesztése
  • munkavállalói elégedettségmérés eredményeinek javítása
  • rendszeres adatszolgáltatás, statisztikák, riportok, egyéb ad hoc jelentések készítése a vezetőség és a kapcsolódó területek felé
  • felelős a cégcsoport létszám-, munkaidő- és bérgazdálkodás tervezéséért és a rendszer működtetéséért
  • HR stratégiával kapcsolatos elemzések és prezentációk készítése
  • HR folyamatok optimalizálása, javaslattétel folyamatfejlesztésre
  • szakmai vezetők támogatása HR és személyügyi témákban
  • a vállalati kultúra fejlesztésében való aktív részvétel
  • munkajogi előírásoknak megfelelő működés biztosítása
  • proaktív vezetői döntés-támogatás
  • a területen dolgozó két kolléga (HR kontrolling és bérszámfejtési specialista és HR munkatárs)  szakmai vezetése és ösztönzése
  • az értékesítési leányvállalatok látogatása évente legalább egyszer
  • társosztályokkal, vezetőkkel való szoros együttműködés

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • HR vagy gazdasági területen szereztél diplomát
  • HR Business Partnerként vagy HR menedzserként legalább 5 éves tapasztalattal rendelkezel
  • legalább 3 éves releváns vezetői tapasztalattal bírsz
  • rendelkezel régiós tapasztalattal
  • jártas vagy a hazai munkaügyi jogszabályokban és nyomon követed azok aktuális változásait
  • az angol nyelvet magabiztosan, tárgyalási szinten használod írásban és szóban egyaránt, ez elengedhetetlen a napi munkavégzéshez
  • magas fokú jártassággal használod az MS Office rendszereket
  • közel áll hozzád az Excel és magas szintű felhasználói ismereteidet a gyakorlatban is kamatoztatod
  • B kategóriás jogosítvánnyal és többéves vezetési tapasztalattal bírsz

Fő kompetenciák:

  • partner- és ügyfélközpontú gondolkodás, csapatmunka
  • kiváló kommunikációs- és szervezőkészség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • önálló, proaktív munkavégzés
  • precíz, terhelhető és rugalmas személyiség
  • elkötelezett és felelősségteljes munkavégzés
  • cselekvés-orientált gondolkodás

Amit kínálunk:

  • stabil, inspiratív nemzetközi vállalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • kihívásokkal teli munkakör, valódi felelősség
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari Park