Pénzügyi - könyvelési koordinátor

Győri székhelyű, nemzetközi világítástechnikai cégcsoportunk

központi pénzügyi-számviteli csapatába keresünk

PÉNZÜGYI – KÖNYVELÉSI KOORDINÁTOR

munkakörbe precíz, megbízható kollegát.

 Szeretnél egy stabil hátterű, régiós jelenléttel bíró magyar multi központi irodájában dolgozni?

Szeretnél minőségi szakmai munkád által csapatunk egyik kulcsemberévé válni?

Mi lesz a feladatod?
  • Banki kivonatok, pénztár könyvelése
  • Bejövő számlákhoz kapcsolódó könyvelési feladatok
  • Folyószámla egyeztetések elvégzése
  • Havi zárás előkészítése, riportok véglegesítése
  • Számlázási feladatok
  • Szerződések iktatása, nyilvántartása
  • Analitikus nyilvántartások készítése
  • Aktív részvétel az éves zárásban
  • Éves könyvvizsgálatban történő közreműködés
  • Társterületekkel való együttműködés, részükre történő adatszolgáltatás
  • Egyéb, a feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (számviteli vagy pénzügyi szakirány) vagy középfokú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés (regisztráció nem feltétel)
  • 1-2 éves könyvelési területen szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi-számviteli ismeretek (könyvelési feladatok önálló elvégzése)
  • Angol nyelvtudás írásban (alapfokú)
Előny:
  • SAP ismerete
  • Kereskedelmi vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
Fő kompetenciák:
  • Precíz, pontos munkavégzés, a határidők betartása
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Erős problémamegoldó, koordinációs és analitikus képesség
  • Motivált, lelkes, tanulni vágyó attitűd
  • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos és önálló munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában

Munkavégzés helye: 9027 Győr, Körtefa utca 5.