Új termék bevezetéséért felelős (NPI) munkatárs

Dinamikusan fejlődő, stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, Magyarországon piacvezetőnemzetközi világítástechnikai cégünk felvételt hirdet!

Erős rendszer- és projektszemlélettel bíró, legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkező,új termékek bevezetésért felelős munkatársat keresünk!

Ha vonz a projektalapú, önálló munkavégzés, és pályafutásodat egy összetartó, szakmailagelkötelezett csapat oszlopos tagjaként szeretnéd folytatni, jelentkezz most!

Feladatok, felelősségi körök:

  • új termék bevezetési folyamat koordinálása az új termékek kiválasztásától a szériagyártás beindításáig
  • mintagyártás koordinálása, első minták elfogadása az új beszállítóktól
  • felmerülő problémák elhárítása, kiküszöbölése, egyeztetése a beszállítókkal
  • vevői igényeknek megfelelő projektterv készítése, betartása
  • egyeztetés, kapcsolattartás a vezetőség és a beszállítók között
  • szükséges dokumentációk magas minőségű elkészítése
  • társosztályokkal (marketing, értékesítés, minőségbiztosítás) való hatékony együttműködés
  • az új termék bevezetési folyamat fejlesztése

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudásodat aktívan kamatoztatod a munkában
  • releváns tapasztalattal bírsz a beszállítói kapcsolattartás területén, minimum 1-3 év
  • erős projekt- és folyamatszemlélettel rendelkezel
  • erős felhasználói szintű MS Office tudásodat gond nélkül alkalmazod a munkában
  • vállalod a feladatkörrel járó utazásokat
  • kiváló problémamegoldó képességgel rendelkezel és munkádat nagyfokú önállósággal végzed
  • közel ál hozzád a nemzetközi vállalati kultúra

Előny:

  • projektkoordinátori tapasztalat
  • elektronikai/világítástechnikai területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú villamosmérnöki, gépészmérnöki vagy műszaki menedzseri végzettség

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő nemzetközi vállalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • részvétel egy dinamikus, inspiráló csapat munkájában

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari park