Minőségbiztosítási technikus

Dinamikusan fejlődő, Magyarországon piacvezető nemzetközi világítástechnikai cégünk felvételt hirdet!

Győri minőségbiztosítási csapatunkba pályakezdő és/vagy szakmai tapasztalattal rendelkező MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI TECHNIKUS MUNKATÁRSAT keresünk.

Amennyiben minőségbiztosítási területen szerzett tudásodat szeretnéd tovább bővíteni egy szakmai kihívásokat nyújtó változatos munkakörben, vagy a már megszerzett tapasztalatodat szeretnéd kamatoztatni egy fiatalos csapat oszlopos tagjaként, jelentkezz most!

Fő feladatok

  • belső minőségbiztosítási rendszer szerint a beérkező áru ellenőrzése
  • átvétellel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • nem-megfelelőségek esetén azok pontos meghatározása, dokumentálása
  • műszaki támogatás a vevők, valamint a partnerek részére
  • kapcsolattartás a társosztályokkal

Kulcs kompetenciák:

  • műszaki érzék
  • minőség- és vevőorientált szemlélet
  • problémamegoldó képesség
  • nagyfokú önállóság
  • részletekre odafigyelő, alapos hozzáállás

Elvárások:

  • középfokú végzettség (műszaki/technikus/érettségi)
  • alapfokú angol nyelvtudás írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • SAP ismeret előny
  • elektronikai területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • 1 műszakos munkarend
  • korrekt bérezés
  • béren kívüli juttatások
  • változatos és önálló munkavégzés
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában
  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari park