Marketing koordinátor

Győri székhelyű, nemzetközi világítástechnikai cégcsoportunk központi marketing csapatába keresünk

Marketing Koordinátor munkakörbe energikus, önálló, eredményorientált munkatársat.

Főbb feladatok:

A cégcsoport offline marketing tevékenységének teljeskörű ellátása – a nemzetközi marketing csoportvezető irányítása alatt.

  • az éves termékkatalógus és az időszakos kiadványok teljeskörű koordinálása
  • új termékek bevezetéséhez kapcsolódó anyagok (termékfotók, enteriőrök, vázrajzok, 3D modellek, videók stb.) tervezésének és elkészítésének felügyelete
  • print anyagok (csomagolások, akciós szórólapok, árlisták) tervezése
  • termékek bolti megjelenését és vásárlást ösztönző anyagok (displayek, helyi promóciókhoz kapcsolódó egyéb anyagok) tervezése és koordinálása
  • bemutatóteremmel és rendezvényekkel kapcsolatos munkafolyamatok támogatása
  • riportok, kimutatások készítése, statisztikák figyelése, elemzése, prezentációk és táblázatok készítése
  • termékdíjbevallás elkészítése
  • rendszeres kapcsolattartás a kreatív ügynökséggel, nyomdával, szakmai partnerekkel
  • kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal (BG, CZ, HR, PL, RO, SK, UA, SRB, BLT) elsősorban angol nyelven
  • együttműködés a társosztályokkal (termékfejlesztés, beszerzés, értékesítés stb.)

Elvárt végzettség és ismeretek/munkatapasztalat:

  • felsőfokú végzettség, lehetőleg marketing vagy kommunikáció területen
  • marketing területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban) elengedhetetlen a napi munkavégzéshez
  • német vagy egyéb CEE (cseh/lengyel/román stb.) nyelvtudás előny
  • marketing kampányok kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • magas fokú jártasság adatbázis kezelésben és MS Office rendszerekben
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • SAP felhasználói tapasztalat előny
  • grafikai szerkesztő programok ismerete előny
  • kiadványok és katalógusok szerkesztésében szerzett tapasztalat előny

Elvárt kompetenciák:

  • kreatív és innovatív gondolkodásmód
  • proaktív és önálló munkavégzésre való képesség
  • hatékony idő- és feladatmenedzsment
  • költségtudatos szemlélet
  • kiváló kapcsolatteremtő-, kommunikációs- és szervezőkészség
  • partner- és ügyfélközpontú gondolkodás
  • csapatmunka

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat
  • változatos és önálló munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari Park