HR gyakornok

A humán erőforrás menedzsment területén szeretnél elhelyezkedni?

Ha a válaszod, IGEN, van számodra egy kiváló lehetőségünk, amelyben a HR terület kulissza titkait megismerheted.

Olyan tanulási és fejlődési lehetőséget kínálunk számodra HR gyakornokként, amely tökéletes kiinduló pontja lesz karrierednek!

Te vagy az ideális jelölt amennyiben:

  • jövődet HR-esként képzeled el, és az emberi erőforrás menedzsment területét az alapjaitól szeretnéd megtanulni
  • heti szinten legalább 20 órát tudsz vállalni
  • szereted emberekkel tartani a kapcsolatot, jól kommunikálsz, szívesen telefonálsz
  • proaktív, precíz, de egyben segítőkész személyiség vagy

Előnynek számít a jelentkezés során, amennyiben rendelkezel:

  • angol nyelvtudással
  • toborzás-kiválasztási területen szerzett tapasztalattal
  • adminisztrációs tapasztalattal

Az alábbi feladatok várnak Rád csapatunkban:

  • toborzási és kiválasztási folyamat támogatása, jelöltek előszűrése, adatbáziskezelés, interjúk szervezése, pályázati anyagok kezelése
  • fizikai dolgozók toborzásának teljeskörű menedzselése
  • adminisztrációs feladatok, beléptetés

Miért jó velünk dolgozni?

  • komplex rálátást szerethetsz egy nemzetközi cég HR területére
  • felelősségteljes feladatokat fogunk Rád bízni
  • tanulási folyamatodat folyamatosan támogatni fogjuk