Gazdasági gyakornok

Szeretnél gyakorlati tapasztalatot szerezni:

  • gazdasági területen belül
  • dinamikusan növekvő cégcsoport központjában
  •  nemzetközi környezetben
  • ahol a döntések születnek

Gyere és csatlakozz regionális gazdasági csapatunkhoz pénzügyi gyakornokként és megtudhatod mi zajlik egy regionális cégcsoport központjában.

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához:

  • gazdasági terület teljes átfogó támogatása
  • az adminisztratív feladatok precíz, pontos, határidőre történő elvégzése
  • kimutatások és elemzések készítése
  • számlák rögzítése
  • munkaügyi feladatok, cafeteria rendszer adminisztrációjának támogatása
  • pénzügyi egyeztetés

Mi tesz Téged különlegessé:

  • aktív főiskolai/egyetemi nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel, és gazdasági szakon tanulsz, rendelkezel számviteli és pénzügyi alapismeretekkel
  • jó logikai készséggel rendelkezel
  • önálló munkavégzésre képes vagy és hamar feltalálod magad
  • fontos neked az igazi csapatmunka
  • kommunikációs szinten tudod használni az angol nyelvet
  • ismered az MS Office-t, nem riadsz vissza a pivot tábla használatától és szereted a számok világát 😊

Amit mi nyújtunk, ha a gyakornokunk leszel:

  • nemzetközi cégcsoport folyamataiba való betekintési lehetőség
  • komplex rálátás egy nemzetközi cég gazdasági területének munkájára, valamint a társterületek munkájára
  • változatos feladatok, önálló munkavégzés
  • részvétel egy fiatal és dinamikus csapat munkájában