Gazdasági gyakornok

Szakmai gyakorlati helyet keresel?

Érdekel a gazdasági és pénzügyi terület?

Valódi szakmai tapasztalatra és gyakorlatias tudásra vágysz?

Ha a válaszod, IGEN, akkor Nálunk a helyed!

Gyere és csatlakozz regionális gazdasági csapatunkhoz GAZDASÁGI GYAKORNOKKÉNT és megtudhatod mi zajlik egy regionális cégcsoport központjában.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • gazdasági terület teljes átfogó támogatása
  • adminisztratív feladatok precíz, pontos, határidőre történő elvégzése
  • kimutatások és elemzések készítése
  • számlák rögzítése
  • munkaügyi feladatok, cafeteria rendszer adminisztrációjának támogatása
  • pénzügyi egyeztetés

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és gazdasági szakon tanulsz
  • a hallgatói munkaszerződés keretein belül töltenéd Nálunk szakmai gyakorlatodat
  • rendelkezel számviteli és pénzügyi alapismeretekkel
  • képes vagy önálló munkavégzésre és hamar feltalálod magad
  • fontos neked az igazi csapatmunka
  • jó logikai készséggel rendelkezel
  • kommunikációs szinten tudod használni az angol nyelvet
  • ismered az MS Office-t, nem riadsz vissza a pivot tábla használatától és szereted a számok világát

Amit mi nyújtunk, ha a gyakornokunk leszel:

  • nemzetközi cégcsoport folyamataiba való betekintési lehetőség
  • komplex rálátás egy nemzetközi cég gazdasági területének munkájára, valamint a társterületek munkájára
  • változatos feladatok, önálló munkavégzés
  • részvétel egy fiatal és dinamikus csapat munkájában