Export számlázási ügyintéző

Győri székhelyű, nemzetközi világítástechnikai cégcsoportunk

központi pénzügyi-számviteli csapatába keresünk

EXPORT SZÁMLÁZÁSI ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe lelkes, megbízható kollegát.

(6 órás munkalehetőség)

Szeretnél egy stabil hátterű, régiós jelenléttel bíró magyar multi központi irodájában dolgozni?

Szeretnéd napi szinten használni aktív angoltudásodat szakmai témákban?

Szeretsz kapcsolatot tartani nemzetközi kollegákkal, élvezed a multikulturális sokszínűséget?

Milyen feladatok várnak Rád?

A cégcsoportunkhoz tartozó leányvállalatok, valamint export partnereink felé történő export szállítások dokumentációjának teljeskörű felügyelete és ellenőrzése – a gazdasági vezető irányítása alatt.

  • Export szállítások számlázási folyamatainak kezelése, nyomon követése
  • Külföldi partnerektől a szükséges bizonylatok begyűjtése
  • Aktív kapcsolattartás export partnerekkel
  • A cég export vevői kinnlevőségeinek nyomon követése
  • Aktív részvétel a havi zárás elkészítésében (könyvelés előkészítő feladatok)
  • Kapcsolattartás társterületekkel
  • Riportok határidőre történő elkészítése az anyavállalat vezetősége részére
  • Egyéb pénzügyi adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Min. középfokú szintű gazdasági végzettség (mérlegképes könyvelői képesítés előny – regisztráció nem szükséges)
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes ismeretek, jártasság Office (Excel, Word) programok használatában, integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Fő kompetenciák:

  • Precíz, pontos munkavégzés, a határidők betartása
  • Talpraesett, jól kommunikál külföldi partnerekkel
  • Képes az önálló munkavégzésre
  • Erős problémamegoldó, koordinációs és analitikus képesség
  • Motivált, lelkes, tanulni vágyó attitűd
  • Jó stressztűrő képesség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos és önálló munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari Park