Értékesítési koordinátor

Szeretsz csapatban dolgozni és kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel?

Szeretnél elhelyezkedni egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnél?

Jelentkezz Magyarország piacvezető világítástechnikai cégéhez!

A Rábalux Magyarország Kft.  győri székhelyű, dinamikusan fejlődő értékesítési leányvállalata csapatába keressük lendületes, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező

 ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR

 munkatársunkat.

Ha részese szeretnél lenni egy fejlődő és sikeres vállalatnak, ahol a szakmai kihívások mellett jó hangulatú, fiatalos légkört találsz, akkor csapatunkban a helyed

Főbb feladatok:

Az értékesítés csapattal együttműködve, közvetlen riportálási kötelezettséggel az országos értékesítési vezető felé:

  • Partnerkapcsolatok ápolása a kiemelt ügyfelekkel (DIY áruházláncokkal)
  • Termékkínálat nyomon követése, javaslattétel
  • Akciós ajánlatok elkészítése
  • Piackutatás és piacmegfigyelés adatainak összegyűjtése
  • Értékesítési statisztikák készítése
  • Árukészlet előrejelzése a promóciók, és a szezonalitás figyelembe vételével
  • Az áruházláncok marketingeszközeinek meghatározására javaslattétel
  • Társterületekkel történő együttműködés: beszerzés, nemzetközi értékesítés, ügyfélszolgálat stb.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság (havi 1-2 partnerlátogatás)
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Haladó szintű MS Excel ismeretek
  • Támogatási tapasztalat értékesítési területen

Kulcs kompetenciák:

  • Értékesítői szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Dinamikus személyiség
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Elemző készség, komplex gondolkodásmód
  • Proaktív és rugalmas személyiség

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalat
  • szakmai fejlődési, kihívásokkal teli karrierlehetőség
  • változatos és önálló munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari park