Beszerzési gyakornok

Szakmai gyakorlati helyet keresel?

Érdekel a beszerzési és minőségbiztosítási terület?

Valódi szakmai tapasztalatra és gyakorlatias tudásra vágysz?

Ha a válaszod, IGEN, akkor Nálunk a helyed!

Győri székhelyű, dinamikusan fejlődő, Magyarországon piacvezető nemzetközi világítástechnikai cégünk kiváló kommunikációs készséggel és logikus gondolkodásmóddal rendelkező

BESZERZÉSI GYAKORNOKOT keres.

Milyen feladatokban számítunk rád:

  • beszerzési, szállítmányozási osztály adminisztratív támogatása
  • áruátvétellel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • minőségbiztosítási osztályon készülő dokumentációk elkészítése

Várjuk jelentkezésed, ha:

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel és szakirányú tanulmányokat folytatsz
  • a hallgatói munkaszerződés keretein belül töltenéd Nálunk szakmai gyakorlatodat
  • kommunikációképes szintű az angol nyelvtudásod és szeretnéd nemzetközi környezetben kipróbálni magad
  • talpraesett, precíz, de egyben mosolygós és segítőkész személyiség vagy
  • jól kommunikálsz írásban és szóban, képes vagy a hatékony információcserére
  • ismered az MS Office-t és az Excelben függvények, valamint pivot tábla használata sem okoz gondot

Amit mi nyújtunk, ha a gyakornokunk leszel:

  • nemzetközi cégcsoport folyamataiba való betekintési lehetőség
  • komplex rálátás egy nemzetközi cég beszerzési területére, valamint a társterületek munkájára
  • változatos feladatok, önálló munkavégzés
  • részvétel egy fiatal és dinamikus csapat munkájában