HR Generalista

Váltanál, hogy HR generalistaként megszerzett legalább 3 éves tapasztalatodat kamatoztasd és önálló, felelősségteljes feladatokat koordinálj akár nemzetközi szinten?

   Ha közel áll hozzád a számok világa, tisztában vagy vele milyen HR kontrolling eszközökkel támogathatod a sikeres üzletmenetet, jelentkezz csapatunkba!

 Győri székhelyű, dinamikusan fejlődő, nemzetközi világítástechnikai cégünk felvételt hirdet

 HR Generalista munkakörbe.

Főbb feladatok:

Közvetlen riportálási kötelezettséggel a nemzetközi HR vezető felé:

  • HR vezető támogatása a HR stratégia megvalósításában, HR folyamatok működtetésében, képzési rendszer kialakításában, juttatási rendszer fejlesztésében, valamint a meglévő HR rendszer fejlesztésében
  • toborzási és kiválasztási folyamat E2E menedzselése, beleértve a fizikai dolgozók toborzását
  • korszerű toborzási csatornák és kiválasztási technikák felkutatása és alkalmazása
  • a cégcsoport külföldi leányvállalatainak HR támogatása, leányvállalatok látogatása
  • HR dashboard működtetése: létszám, fluktuáció; rendszeres adatszolgáltatás, statisztikák, riportok, egyéb ad hoc elemzések készítése a vezetőség és a kapcsolódó területek felé
  • on-boarding támogatása, új belépők beilleszkedésének a segítése
  • a munkáltatói márka/munkavállalói élmény építésére vonatkozó kezdeményezések támogatása és akciótervek lebonyolítása
  • szoros együttműködés a bérszámfejtő kollégával
  • a vállalat különböző területeivel való együttműködés, azok támogatása

 Te vagy az ideális pályázó, ha:

  • gazdasági területen felsőfokú végzettséggel bírsz
  • toborzásban és kiválasztásban releváns gyakorlattal rendelkezel
  • minimum 3 év tapasztalatot szereztél már hasonló pozícióban
  • magabiztos aktív középfokú angol nyelvtudással (írásban és szóban) rendelkezel
  • magabiztosan, magas fokú jártassággal használod az MS Office rendszereket (az Excel magas szintű felhasználói ismerete elengedhetetlen a munkakör sikeres betöltéséhez)
  • analitikus gondolkodásod segíti a feladatok precíz és pontos elvégzését
  • partner- és ügyfélközpontú gondolkodásoddal igazi csapatmunkára vagy képes
  • nem érzed elveszettnek magad, ha önállóan kell munkát végezned és problémákat megoldanod
  • jól kommunikálsz, pontos, megbízható, felelősségteljes és proaktív személyiség vagy
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési tapasztalattal

Amit kínálunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő nemzetközi vállalat
  • önálló, felelősségteljes munkavégzést igénylő feladatkör
  • kihívásokkal teli munkakör, amely talpraesett, energikus embert kíván
  • támogató munkahelyi környezet
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások